Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Internet, síť, počítače a internet

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hudebnice, Masový vrah, Dallas Stars, Císař, Mluvčí, Architekt, Pittsburgh Penguins, Faraon, Básníci, Zlatý slavík, Historik, Esejista, Generalissimus, Imitátor, Komunisté, Producent, Hejtman, Textařka, První republika, Žhavé výstřely, Prezidenti USA, Rétorika, Ekonom, Teolog, Svatý, HIV pozitivní, Francouz, Prezidenti, Podnikatel, Ministr zahraničí, Slovák, Diplomat, Dabérka, Válka, Sebevražda, ČSSD apod.

Klíčová slova: F, Super online kvízy, Obrázky, kliparty, Slovník pojmů Co je to?, Selena Gomez, internet, V, Vlajky amerických států USA, Sexy Erika Eleniak, počítače, Super online kvízy, Seznam zkratek a akronymů, info

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Náš tip, počítače a internet

Hlášky, výroky, úsloví, aforismy, motta, myšlenky, moudrosti

Citáty slavných osobností, Hlášky, výroky, úsloví, aforismy, motta, myšlenky, moudrosti, . Naleznete zde citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o bohu od různých známých osobností.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Keywords:zdarma, hyperlinky, odkaz, humor, Slovakia, Croatia, Czechia, tipy, volný čas, Dopravní značky, Thierry Henry, webovky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online testy a kvízy zdarma

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Letecké simulátory, Adventury, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Omalovánky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Oddechové hry, online html5 hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Logické hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Deskovky apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Informace, počítače a internet

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Životopis, Ministr zahraničí, Mim, Kancléř, Komik, Podnikatel, Křesťanství, Válka, Spisovatel, Vojáci, Faraon, Charta 77, Olympijský vítěz, Hokej, Čech, Historik, Herec, Renesance, Rakousko-Uhersko, KSČ, Politik, Brno, Hudba, Archivář, Esejista, Prezident, Mluvčí, Miliardář, Američané, Poslanec, Hejtman, Královna, Producent, New Jersey Devils, Avangard Omsk, Textařka apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: zadarmo, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Hry pro nejmenší online, Athletic Bilbao club, Online adventní magazín, URL, Tapety na PC zdarma ke stažení, Bayern Mnichov fotbalový klub, zábava, Hry pro nejmenší online, č, Seznam zkratek a akronymů

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj apod.

Síť, počítače a internet

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, geocaching, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, mezinárodní organizace, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Fóry, vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky, anekdoty

Chcete se uvolnit? Fóry, vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtípky o blondýnkách, O ženách, O ekonomech, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipné hádanky, O Slovácích, O mužích apod.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Městské a obecní prapory obcí ČR, Kubovy osobní stránky o cestování, Vlajky států a zemí světa, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online web Hry zdarma bez registrace, Pozadí na plochu voda ke stažení, zajímavosti, kuriozity, Wallpapers na plochu PC

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, jak vytvořit, kterak editovat, jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak otevřít, v čem spustit soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, grafiku, hudební audio soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, písma, fonty, dokumenty, obrazy disků apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, lékařství a medicína, sport, latina, účetnictví, příroda, počítače, školství, zkratky, psychologie, nemoce, stavebnictví, chemie, český jazyk, jídlo, kultura, nápoje, technika, zločin a právo, fyzika, politika, internet, rostliny, věda atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: odkazy, weby, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, internetové stránky, World flags, Full HD wallpapery ke stažení, R, Kliparty pro Office, webové stránky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, multimédia, La Juventus Football Club, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Životní moudro: Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Další odkazy:

Desktop computer wallpapers
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu jídlo
Odkazy na zajímavé weby
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Tipy na užitečné weby
Eliza Dushku
Naše tipy na zajímavé stránky
Online hry zdarma
Odkazy na partnerské weby
Chile

Děkujeme vám za vaši návštěvu.