Naše tipy, technika, zábava, informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Přísloví, aforismy, moudrosti, moudra, výroky, rčení, úsloví

Citáty slavných osobností, Přísloví, aforismy, moudrosti, moudra, výroky, rčení, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o smrti od různých známých osobností.

Obrázky na plochu počítače - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro displej, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, tablet, phablet, notebook, smartphone, PC, monitor a pro operační systémy Linux Mint, Windows NT, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Fedora, Slackware, Mac, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Windows XP. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, hudební tapety, budovy a stavby, jídlo a nápoje, rostliny, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, sportovní pozadí, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, noční města, příroda, krajina, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, auta, motorky, motocykly, letadla, zvířata. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x960, 2048x1080, 1280x1024, 750x1334, 375x812, 360x640, 1440x900, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1536x2048, 1280x768, 1600x2560, 2048x1536, 320x568, 1024x600, 800x1280 atd.

Síť, technika, zábava, informace

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, přezdívky, osobnosti, žurnalisté a novináři, politika, umělci, mytologie, herectví, herci a herečky, státní správa, fikce a fantasy, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, historie, národnost, školství, lékařství, nadpřirozené osoby atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, zajímavosti, info, Julia Roberts, PC tapety pro Windows, Nejhranější hry online, kuriozity, Bridge, Wallpapers na PC ke stažení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, multimédia, Free game online hry

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Keywords:Online hry zdarma, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Biografie slavných osobností, K, Obrázky na plochu Vesmír, Online vánoční webzine, webové stránky, Vlajky jednotlivých států USA, Kelly Clarkson, doporučujeme, cestování, Nejhranější online hry zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Vánoční online hry, Karetní, Bojové online gamesy, Logické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Strategie, Klasické, Závodní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky a podobně.

Informace, technika, zábava, informace

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Vtípky, fóry, fórky, kameňáky, frky, ftipy

Zkuste vypnout! Vtípky, fóry, fórky, kameňáky, frky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií murphyho zákony, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech apod.

Ftipy, kameňáky, fórky, frky, anekdoty, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, kameňáky, fórky, frky, anekdoty, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O manželství, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O Němcích, O Slovácích, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách apod.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, odkaz, P, Velikonoční tapety, wallpapers, výukové pomůcky, zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Country flags, Seznam přípon a koncovek souborů, tipy, Dopravní značky, Ilustrace, obrázky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Středočeský kraj apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: KSČ, Habsburkové, Státník, Válka, Antropolog, Slovenští prezidenti, Továrník, Zlatý slavík, Poprava, Američané, Ital, Maršál, Masový vrah, Producent, Politik, Režisér, Žijící, Miliardáři, Malíř, První republika, Washington Capitals, Slováci, Československo, Herec, Scénárista, Hokej, Hejtmani, Filozof, Američan, Němci, Kancléř, Pittsburgh Penguins, Český slavík, Novinář, Podnikatelé, Fotograf apod.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní a deskové hry, Akční hry, Závody aut, Pro dívky, Relaxační hry, Animace, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Adventury, Postřehové hry, Logické hry, Střílečky a tak dále.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, pro dospělé, F, Svatební blahopřání a texty, Super online hry zdarma, Kliparty pro Office, Vlajky amerických států USA, Vlajka Falkland (Malvín), zdroje informací, Dopravní značky, zeměpis

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Středočeský kraj apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v PC, smartphone, phablet, mobil, notebook, obrazovka počítače, počítač, monitor, displej, tablet, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows NT, Lubuntu, Slackware, macOS, Chrome OS, BlackBerry OS, FreeBSD, Linux Fedora. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, fraktály, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, ptáci, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, Formule 1, vesmír, kosmos, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, sportovní a závodní auta, fantasy, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte v rozlišení HD 1280x720, 1440x2560, 2560x1600, 1080x1800, 320x568, 1080x1920, 4800x1200, 375x812, 1920x1200, 2160x3840, 800x600, 1280x1024, 1152x768, 640x480, 1680x1050, 768x1024 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií matematika, různé, stavebnictví, psychologie, filozofie, věda, sport, cestování, internet, politika, příroda, rostliny, lékařství a medicína, literatura, ekonomie a ekonomika, účetnictví, nástroje, počítače, zločin a právo, latina, český jazyk, nápoje, školství, software atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Klíčová slova: webovky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, weby, Stručný encyklopedický slovník, Super online kvízy, Germany, Super online kvízy, URL, Vlajky měst České republiky, hyperlinky, Online vánoční magazín, H, Alyssa Milano, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Papír: „Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Další odkazy:

Obrázek Femme fatale
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Geography and flags
Naše tipy na užitečné weby
Countries and flags
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Levné letenky
Doporučené odkazy
Maria Šarapovová

Děkujeme vám za vaši návštěvu.