Naše tipy, cestování, hry, zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Auta a závodní, Letecké simulátory, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, online html5 hry, Omalovánky, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Adventury, Farmářské hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Deskovky apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, školství, Webové online testy zdarma, pro děti, Andrés Iniesta, zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Webové online hry zdarma, Vánoční dárečky, doporučujeme, Nejlepší online hry zdarma, Wallpapers na plochu počítače, Vlajky států světa

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Keywords:M, odkaz, počítače, M, Tipy na vánoční dárky, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značení, Přehled souborových přípon, Omalovánky - dinosauři, Superhry a hry online zdarma, V, Vánoční web

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Patchwork, Lego, Přání, Brno, Francouzsky, K Vytisknutí, Pokrmy, Vánoční dekorace, Alkoholový kalendář, Jmelí, Křesťanství, Ježíšek, Vykrajovátka, Štědrý večer, Květiny, Přáníčko, Tiskárna, Rostliny, Vídeň, Adventní svícen, Linecká kolečka, Brambořík, Vánoční koule, Zima, Staroměstské náměstí, Filmy, Husarské knoflíky, Borovice, Adventní trhy, Hostina, Pozadí apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Karetní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Střílečky, parkování - parkovačky, Sportovní, Vánoční online hry, Strategie, Logické, Závodní, Pro dívky a podobně.

Klíčová slova: hyperlinky, Seznam přípon a koncovek souborů, F, Štědrej večer nastal, F, Onlinovky zdarma, URL, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, zajímavosti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Členské země americké federace, Nejlepší hry pro dívky

Fórky, kameňáky, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty

Chcete se pobavit? Fórky, kameňáky, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O ženách, O Somálcích, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O škole, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Windows, O Němcích, O Chucku Norrisovi apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, podnikání a podnikatelé, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, filozofie, sport, křesťanství, fikce a fantasy, politici, věda, vlastnosti, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, psychologie, státní správa, osobnosti, rodinné vztahy, historie, politika, školství, záliby, lékařství atd.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, geocaching, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, okresy České republiky, státy usa, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, měny apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj apod.

Moudra, aforismy, přísloví, myšlenky, bonmoty, rčení, hlášky

Citáty slavných, Moudra, aforismy, přísloví, myšlenky, bonmoty, rčení, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: zadarmo, weby, Přehled vlajek USA, Cedulky a jmenovky na vánoční dárky k vytisknutí zdarma, Superhry a hry online zdarma, Slovník pojmů Co je to?, volný čas, Vlajka Jamajky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Free game online hry, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Fórky, kameňáky, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty

Chcete se pobavit? Fórky, kameňáky, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O ženách, O Somálcích, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O škole, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Windows, O Němcích, O Chucku Norrisovi apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, podnikání a podnikatelé, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, filozofie, sport, křesťanství, fikce a fantasy, politici, věda, vlastnosti, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, psychologie, státní správa, osobnosti, rodinné vztahy, historie, politika, školství, záliby, lékařství atd.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Informace, cestování, hry, zábava

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Obrázky na PC - wallpapery na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, PC, monitor, notebook, tablet, smartphone, mobilní telefon, ultrabook, displej, mobil, počítač a pro operační systémy Windows 10, Windows 10 Mobile, Windows 7, Windows 98, Linux Xubuntu, FreeBSD, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Android, Linux Fedora, Slackware. Obrázky na PC ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, zvířata, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, tenisté a tenistky, ptáci, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, květiny, sportovní wallpapery, Formule 1, nature - příroda, velkoměsta a noční život, fantasy, free wallpapers. Zvolit si můžete z velikostí Full HD 1080x1920, 360x640, 1920x1080, 320x568, 1600x900, 1920x1440, 4800x1200, 2048x1536, 1800x1440, 1600x1200, 1280x720, 2560x2048, 800x600, 1152x864, 1280x800, 1366x1024 atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, halloween, sport, mapy, nápoje, symboly, přístroje, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, muži, ptáci, květiny, rostliny, smajlíci a emotikony, stavby, jídlo a nápoje, hudba, nástroje a přístroje, ovoce, hmyz, věda atd.

Klíčová slova: zeměpis, linky, humor, zdroje informací, Obrázky vlajek měst ČR, Venkovní vánoční osvětlení pro váš dům, Wallpapers na plochu počítače, internet, pro dospělé, odkazy, výukové pomůcky, Kliparty zdarma ke stažení, Heather Locklear, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Další odkazy:

Omalovánka s adventním věncem
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vánoční písničky
Zajímavé internetové odkazy
Novoročenka 2023
Odkazy na užitečné webové stránky
Vlajky zemí střední Asie
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Online omalovánka Tři králové

Děkujeme vám za vaši návštěvu.