Partnerské weby, zábava, hry, vzdělávání

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Indiana, Maine, Rhode Island, Arizona, Jižní Dakota, Connecticut, Texas, Delaware, Missouri, Pensylvánie, Nebraska, Alabama, Washington, Havaj, New Hampshire, Minnesota, Utah, Arkansas, Tennessee, Wisconsin, Maryland, Georgie, Severní Dakota, Michigan, Jižní Karolína, Vermont atd.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Klíčová slova: Prapory českých měst, Hry pro dívky online, pro děti, multimédia, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, zadarmo, Seznam vlajek amerických států, Webové online hry zdarma, Grunge hudební styl, zdroje informací, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Slovník pojmů Co je to?, F

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, kterak editovat, jak spustit, jak konvertovat, jak importovat, v čem upravit, jak převést, jak přehrát, jak otevřít soubory následujících typů: obrazy disků, konfigurační soubory, komprimace dat, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, písma, fonty, internet a web, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Novinář, Podnikatelé, Rakušan, Mim, Pedagog, Maršál, HIV pozitivní, Pittsburgh Penguins, Slovák, Československo, Slováci, Vládce, Komunisté, Hejtman, Továrník, Vůdce, Philadelphia Flyers, Diplomat, Žhavé výstřely, Textař, Scénárista, Avangard Omsk, Herec, Dallas Stars, Francie, Hudba, Washington Capitals, Básníci, Druhá světová válka, Vojevůdce, Češi, Fotograf, Česká královna, AIDS, Miliardář, Sochař apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Moudrosti, aforismy, motta, výroky, myšlenky, rčení, bonmoty

Citáty slavných, Moudrosti, aforismy, motta, výroky, myšlenky, rčení, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Keywords:Super online hry zdarma, Obrázky, kliparty, cestování, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Plzeňské památky, atrakce a pivo, Super online kvízy, info, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Travel in Europe, M, Životopisy slavných osobností, Vlajky států a zemí světa

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, volný čas, Slovník pojmů Co je to?, Desktop computer wallpapers, Tapety na PC zdarma ke stažení, hyperlinky, Dopravní značky, Kate Hudson, doporučujeme, weby, webové stránky, odkazy

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: hardware, stavebnictví, účetnictví, nástroje, jídlo, filozofie, počítače, software, latina, nemoce, fyzika, rostliny, školství, chemie, náboženství a křesťanství, český jazyk, technika, sport, politika, bankovnictví, matematika, literatura, ekonomie a ekonomika, nápoje atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Miliardáři, První republika, New Jersey Devils, Císař, Prezident, Boston Bruins, Scénárista, Ministr, Slováci, Slovenští prezidenti, Gymnasté, Američan, Mim, Čech, Pittsburgh Penguins, Kancléř, HIV pozitivní, Upálen, Ministr zahraničí, Hokej, Poprava, Rétorika, Sci-fi, Dabérka, Pop, Protektorát, Zpěvák, Atentát, Romantismus, Královna, Pedagog, Archivář, Voják, Prezidenti ČR, Skladatel, Zpěvačky apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: URL, linky, Super online flash hry, Charlize Theron, webovky, R, zdarma, Free computer wallpapers, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online testy zdarma bez registrace, F

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Ftipy, vtipné texty, anekdoty, černý humor, kameňáky, frky

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipné texty, anekdoty, černý humor, kameňáky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, černý humor, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Hry pro děti, Strategie, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Logické hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Animace, Sportovní hry a tak dále.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: humor, internetové stránky, Super free web games zdarma, odkaz, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Obrázky k svátku, Wallpapery na tablet, Seznam přípon a koncovek souborů, Pozadí na PC ke stažení, K, pro dospělé, počítače, Charlize Theron, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Redbull?: Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Další odkazy:

Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k výročí svatby
Tipy na zajímavé weby
Vlajky organizací
Tipy na Partnerské weby
Guyana
Doporučené odkazy
Vlajka prezidenta České republiky
Partnerské internetové stránky
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava

Děkujeme vám za vaši návštěvu.