Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Přísloví, moudrosti, motta, myšlenky, hlášky, výroky, úsloví

Citáty slavných osobností, Přísloví, moudrosti, motta, myšlenky, hlášky, výroky, úsloví, z kategorií citáty o lži, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o smutku od různých známých osobností.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Animace, Stolní a deskové hry, Logické hry, Karetní hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Pro dívky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Hry pro děti, Závody aut, Postřehové hry, Střílečky, Adventury a tak dále.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, tipy, A, Stručný encyklopedický slovník, Tapety se zvířaty na plochu PC, Nej hry online, zeměpis, odkaz, Santa k tisku, Obrázky a kliparty zdarma, Přehled zkratek a akronymů, webovky, Obrázky vlajek států světa

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Informace, technika, kultura, informace

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Keywords:F, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zábava, V, Visačka na dárky, Dopravní značky, hyperlinky, Seznam souborových přípon, Zahrajte si online vánoční hry zdarma bez registrace, Online vánoční magazín, zdarma, weby

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Wallpapery na tablet - pozadí na PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na tablet. jsou vhodná pro obrazovka počítače, phablet, počítač, smartphone, ultrabook, notebook, tablet, PC, displej, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Mint, Windows Me, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), macOS, Slackware, Windows XP, BlackBerry OS, Chrome OS, FreeBSD, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, sportovní wallpapery, ptáci, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, hmyz a pavouci, nature - příroda, tenisté a tenistky, zvířata, fraktály, fantasy, Rally, závody aut. Vyberte si rozměr z 2560x1440, 393x786, HD 1280x720, 360x720, 1200x1920, 1024x600, 1600x900, 1440x900, 2560x1600, 1680x1050, 4800x1200, 1280x768, 1920x1200, 2560x2048, 1152x864, 2560x1920 atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, Hry pro dívky online, zdroje informací, Jak má vypadat vánoční věnec?, Vlajky měst a obcí České republiky, kuriozity, webové stránky, Brunei, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, počítače, Seznam zkratek a akronymů, Seznam vlajek amerických států

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, ptáci, květiny, mapy, náboženství, rostliny, láska, ovoce, symboly, Vánoce a Advent, přístroje, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, zelenina, sport, nápoje, halloween, stavby, hmyz, hudba atd.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, přístroje, ženy a dívky, ptáci, ovoce, nástroje a přístroje, hmyz, věda, mapy, jídlo a nápoje, auta, rostliny, zvířata, muži, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, halloween, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, stavby, květiny, symboly atd.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Logické hry, Hry s koňmi, Deskovky, Omalovánky, Adventury, Oblíkačky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, online html5 hry apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Oddechové, Závodní, Vánoční online hry, Karetní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Klasické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Střílečky a podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vtipy, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Vtipy, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O Somálcích, Frky o tchýních, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O škole, O manželství, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O Němcích apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: multimédia, linky, P, Tapety na plochu hry, Online zeměpisné testy zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Ilustrace, obrázky, Vánoční svíčky na obrázku, info, internet, Wallpapery na tablet

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, ptáci, květiny, mapy, náboženství, rostliny, láska, ovoce, symboly, Vánoce a Advent, přístroje, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, zelenina, sport, nápoje, halloween, stavby, hmyz, hudba atd.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, přístroje, ženy a dívky, ptáci, ovoce, nástroje a přístroje, hmyz, věda, mapy, jídlo a nápoje, auta, rostliny, zvířata, muži, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, halloween, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, stavby, květiny, symboly atd.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Logické hry, Hry s koňmi, Deskovky, Omalovánky, Adventury, Oblíkačky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, online html5 hry apod.

Síť, technika, kultura, informace

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií český jazyk, sport, náboženství a křesťanství, chemie, bankovnictví, psychologie, stavebnictví, nástroje, fyzika, politika, filozofie, literatura, cestování, rostliny, materiály, počítače, nemoce, věda, zkratky, software, internet, matematika, zločin a právo, nápoje atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Pozadí na PC ke stažení, zajímavosti, Nejlepší hry pro dívky, Online hry zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Cristiano Ronaldo, doporučujeme, F, Státní prapory všech zemí, Biografie slavných osobností, školství, pro děti, Free computer wallpapers, 11

Několik fórů na závěr. Vtip V kadeřnictví: Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Další odkazy:

Cristiano Ronaldo
Zajímavé webové stránky
Recepty na oblíbená vánoční jídla
Tipy na užitečné weby
Recept na vánoční cukroví vosí hnízda
Zajímavé internetové odkazy
Jak vypadá Betlémská hvězda?
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Online omalovánky Sport pro děti
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Blahopřání k MDŽ

Děkujeme vám za vaši návštěvu.