Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Super online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Online adventní magazín, Romantické zamilované sms vzkazy, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značení, Cristiano Ronaldo, Skvělé hry online zdarma, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, školství

Tapety do mobilu - full HD tapety ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety do mobilu. doporučujeme pro mobilní telefon, ultrabook, mobil, phablet, smartphone, tablet, notebook, obrazovka počítače, displej, PC, monitor a pro operační systémy macOS, Windows Me, Windows 7, Slackware, Windows NT, SUSE Linux, Android, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Windows 10. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: zvířata, voda a bubliny, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, hudební tapety, rostliny, wallpapery, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, auta, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, jídlo a nápoje. Stahujte ve velikostech 1440x900, 1920x1440, 768x1024, 1920x1200, 640x480, 1280x854, 854x480, 1200x1920, 1800x1440, 1024x600, 1280x768, 1600x2560, 360x640, 2560x2048, 1536x864, 800x600 atd.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: materiály, filozofie, český jazyk, matematika, bankovnictví, různé, účetnictví, náboženství a křesťanství, sport, nemoce, nástroje, literatura, lékařství a medicína, školství, latina, stavebnictví, politika, nápoje, internet, zkratky, software, fyzika, technika, rostliny atd.

Keywords:weby, tipy, Přehled souborových přípon, Online biografie, životopisy osobností, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Wallpapery na PC ke stažení, Vánoční magazín, F, Přání a obrázky, zábava, Super online hry zdarma, Online testy zdarma

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Televize, Brno, Květiny, Atmosféra, SMS, Vánoční punč, Bramborový salát, Keramický adventní věnec, Alkoholový kalendář, Vánoční světýlka, Santa Claus, Řetězy, Vinná klobása, Historické ozdoby, Nový rok, Kameňák, Jmenovka, Vánoční pozadí, Štóla, Přáníčko, Jedle, Osvětlení do oken, Jmelí, Silvestr, Vídeňský punč, Pokrmy, Štědrý večer, Adventní kalendář, K Vytištění, Vánoční stromek, K Tisku apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, obecné zkratky, okresy České republiky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, měny apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Omalovánky, Deskovky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Akční gamesky, Auta a závodní apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam přípon a koncovek souborů, multimédia, Kalkata, cestování, Seznam vlajek měst České republiky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Call girls, webové stránky, pro dospělé, Dopravní značení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Závodní, Logické, Karetní, Sportovní, Pro dívky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Klasické, Vánoční online hry a podobně.

Ftipy, fóry, frky, vtípky, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, fóry, frky, vtípky, vtipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O důchodcích, O Slovácích, Vtipné hádanky, O Windows, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O ženách, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Boston Bruins, Hejtman, Hudebnice, Ital, Zlatý slavík, Herec, Miliardář, Rakousko-Uhersko, Scénárista, Producent, Režisér, Zpěvačka, Faraon, Herečka, Český slavík, Československo, Pedagog, Hokej, Textařka, Vojevůdce, Novinář, Komunista, Trenérka, Antropolog, Slovák, Nobelova cena, Orlík, Country, Rétorika, Exilový prezident, Esejista, Překladatel, Kněz, Pop, Dallas Stars, HIV pozitivní apod.

Pozadí na PC ke stažení - tapety do mobilu

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, displej, tablet, phablet, monitor, notebook, ultrabook, smartphone, počítač, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 2000, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Windows NT, Java ME, Microsoft Windows 8, OSX, FreeBSD, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone). Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, letadla, motorky, motocykly, voda a bubliny, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, zvířata, wallpapery, noční města, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, psi a štěňátka, hudební tapety. Stahujte ve velikostech 1280x854, 1440x900, 1280x800, 1536x2560, 1280x960, HD 1280x720, 1152x864, 1440x960, 1536x2048, 1800x1440, 320x568, Full HD 1080x1920, hi res 2560x1920, 1280x1024, 854x480, 2048x1080 atd.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: počítače, internet, webovky, Alyson Hannigan, Onlinovky zdarma, zeměpis, V, Lady Gaga naked, Super online kvízy, Ilustrace, obrázky, humor

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Závodní, Logické, Karetní, Sportovní, Pro dívky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Klasické, Vánoční online hry a podobně.

Ftipy, fóry, frky, vtípky, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, fóry, frky, vtípky, vtipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O důchodcích, O Slovácích, Vtipné hádanky, O Windows, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O ženách, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Oddechové hry, Adventury, Akční gamesky, Střílecí hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Deskovky, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Logické hry apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: odkazy, Skvělé hry online zdarma, Ilustrace, obrázky, info, pro děti, Guinea-Bissau, Tapety do mobilu, Nejlepší školní testy a kvízy, doporučujeme, výukové pomůcky, M, Online hry zdarma, Historie a použití omalovánek v USA, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO: V Zoo: "Prosíme maminku Jiřinky, aby se dostavila pro sandálky ke lvímu výběhu."

Pejsku, pojď sem.

Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Další odkazy:

Rachel Stevens
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajka Spojených arabských emirátů
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Zdarma ke stažení
Odkazy na zajímavé weby
Denise Richards
Zajímavé webové stránky
Tapety na plochu zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.