Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Farmářské hry, Logické hry, Střílecí hry, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Oblíkačky, Oddechové hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Síť, technika, kultura, informace

PC tapety pro Windows - wallpapery do mobilu

Oživte si plochu vašeho PC. PC tapety pro Windows. lze použít v obrazovka počítače, notebook, počítač, tablet, PC, phablet, mobil, ultrabook, monitor, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Android, Windows Me, Windows Server 2012, Windows 2000, Windows XP, Linux Mint, Java ME, Windows 10, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Mac. PC pozadí pro Windows z kategorií nature - příroda, květiny, Rally, závody aut, zvířata, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, fraktály, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, Formule 1, oceán, moře, pláže, free wallpapers, velkoměsta a noční život, motorky, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte v rozlišení 4800x1200, 375x812, 3200x1800, 1366x1024, 800x1280, 2560x1440, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 1080x1920, 1024x768, 800x600, 320x568, 768x1024, 1536x2048, 1600x900, Full HD 1080x1920 atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: multimédia, webovky, výukové pomůcky, PC tapety pro Windows, Online omalovánky, Online hry zdarma, Online hry zdarma, zdarma, Mezinárodní den žen, Dopravní značení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Dopravní značení

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Animace, Hry pro děti, Logické hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Střílečky, Adventury, Akční hry, Závody aut, Strategie, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Karetní hry, Postřehové hry a tak dále.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Keywords:linky, M, internet, weby, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajky měst České republiky, Filmy, natáčení, střih, V, Biografie známých osobností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, věda, podnikání a podnikatelé, mytologie, křesťanství, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, psychologie, fikce a fantasy, poruchy, rodinné vztahy, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, záliby, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, přezdívky, lékařství, politici, národnost, osobnosti atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako chemie, cestování, software, stavebnictví, počítače, matematika, bankovnictví, kultura, zkratky, zločin a právo, filozofie, školství, latina, fyzika, účetnictví, nápoje, internet, jídlo, sport, nástroje, hardware, český jazyk, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína atd.

Informace, technika, kultura, informace

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické a tak podobně.

Online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Sportovní, Strategie, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Karetní, Logické, Střílečky, Velikonoční hry, Klasické a podobně.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, internetové stránky, zdroje informací, Fotbalista Andrés Iniesta, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky zdarma, Online hry pro děti zdarma, Přání ke kulatému výročí, odkazy, Seznam přípon a koncovek souborů, Přehled formátů souborů, zeměpis

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, dopravní prostředky, stavby, hmyz, hudba, rostliny, muži, ovoce, květiny, přístroje, osobnosti a lidé, symboly, ženy a dívky, nástroje a přístroje, sport, náboženství, halloween, láska, zvířata, auta, jídlo a nápoje, nápoje, věda atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Skladatel, Hudba, Česká královna, Lord, Poprava, Brno, Renesance, Herečka, Pop, Spisovatel, Zlatý slavík, Trenérka, Ital, Rakušan, Vojevůdce, Rakousko-Uhersko, Producent, Režisér, Miliardář, Teolog, Charta 77, Avangard Omsk, Mluvčí, Druhá světová válka, Francouz, Trest smrti, Architekt, NHL, Florida Panthers, Mim, Kancléř, Voják, Textař, Žijící, New Jersey Devils, Atentát apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New York, Minnesota, Tennessee, Michigan, Georgie, Colorado, Virginie, Arizona, Alabama, Wisconsin, Nové Mexiko, Aljaška, Nebraska, Jižní Dakota, Connecticut, Kentucky, Louisiana, New Hampshire, Pensylvánie, Ohio, Oklahoma, Mississippi, Texas, Kalifornie, Západní Virginie, Oregon atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: cestování, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Online vánoční magazín, Warez Movies, software, music mp3, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Grunge hudební styl, školství, Pozadí na PC, Přehled zkratek a akronymů

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, dopravní prostředky, stavby, hmyz, hudba, rostliny, muži, ovoce, květiny, přístroje, osobnosti a lidé, symboly, ženy a dívky, nástroje a přístroje, sport, náboženství, halloween, láska, zvířata, auta, jídlo a nápoje, nápoje, věda atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Skladatel, Hudba, Česká královna, Lord, Poprava, Brno, Renesance, Herečka, Pop, Spisovatel, Zlatý slavík, Trenérka, Ital, Rakušan, Vojevůdce, Rakousko-Uhersko, Producent, Režisér, Miliardář, Teolog, Charta 77, Avangard Omsk, Mluvčí, Druhá světová válka, Francouz, Trest smrti, Architekt, NHL, Florida Panthers, Mim, Kancléř, Voják, Textař, Žijící, New Jersey Devils, Atentát apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Staroměstské náměstí, Strom, Plocha, Sněhulák, Husarské knoflíky, LED svíčky, Jmelí, Text, Kinder, Řetězy, Keramický adventní věnec, Linux, Rumové řezy, Vánoční kaktus, PF, Přáníčko, Atmosféra, Jedle, Špalda, Lindt, Milka, Adventní neděle, Betlém, Anglicky, Papírový vánoční stromek, Desktop, Windows, Košíčky, Blahopřání, Osvětlení do oken, Schleich apod.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . Naleznete zde Logické, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Střílečky, Závodní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Karetní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Strategie, Velikonoční hry, Bojové online gamesy a podobně.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: pro děti, volný čas, Vlajky jednotlivých států USA, Vlajky zemí světa, Nejhranější hry online, Texas hold em poker, Slovník pojmů Co je to?, Kliparty zdarma ke stažení, zadarmo, Obrázky vlajek měst ČR, R, webové stránky, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Půjč mi auto!: Miláčku, nechceš řídit?

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Cestovatelské stránky
Naše tipy
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Doporučené odkazy
Gratulace a přání
Partnerské weby
Chile
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.