Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Vtipy, kameňáky, vtipné texty, ftipy, fórky, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, vtipné texty, ftipy, fórky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O manželství, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O Windows, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O mužích, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, filozofie, školství, lékařství, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, nadpřirozené osoby, mytologie, sport, podnikání a podnikatelé, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, zločin a právo, politika, národnost, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, Wallpapers na plochu počítače, zábava, odkazy, Kde koupit levné letenky?, č, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Casino, Webové html5 hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam vlajek amerických států, humor

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Philadelphia Flyers, Němci, Lord, Ekonom, Nobelova cena, Nežijící, Country, Antropolog, Žijící, Spisovatel, Renesance, Žhavé výstřely, ČSSD, Pedagog, Český slavík, Scénárista, Hokej, AIDS, Textařka, Filozof, Imitátor, Podnikatelé, Rock ‚n‘ Roll, Brno, Prezident USA, Boston Bruins, Mluvčí, Prezidenti USA, Florida Panthers, Královna, Podnikatel, Olympijský vítěz, Američané, Gymnasté, Rakušan, Trenérka apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Keywords:Nejlepší školní testy a kvízy, cestování, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, kuriozity, Modelky a celebrity, doporučujeme, Obrázky a kliparty zdarma, Webové online hry zdarma, Obrázek Náruživá kuřačka, počítače, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, A

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Georgie, Rhode Island, Delaware, Illinois, Wyoming, Severní Karolína, Oklahoma, Massachusetts, Nebraska, Havaj, Texas, Louisiana, Minnesota, New Jersey, Kalifornie, Washington, Alabama, Jižní Karolína, Nevada, Západní Virginie, Kentucky, Kansas, Connecticut, Montana, Idaho, Vermont atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Anekdoty, vtipné texty, frky, vtípky, kameňáky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipné texty, frky, vtípky, kameňáky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, kameňáky apod.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kalifornie, Kansas, Kentucky, Wisconsin, New Hampshire, Colorado, Vermont, New Jersey, Arkansas, Georgie, Delaware, Arizona, Connecticut, Nové Mexiko, Ohio, Texas, Minnesota, Západní Virginie, Severní Dakota, Louisiana, Havaj, Jižní Dakota, Tennessee, Rhode Island, Oklahoma, Montana atd.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Ilustrační obrázky, Online vánoční magazín, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, Slovník pojmů Co je to?, V, weby, Athletic Club, internet, Wallpapers na plochu počítače, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Síť, cestování, zábava i hry

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Motta, myšlenky, rčení, hlášky, bonmoty, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, Motta, myšlenky, rčení, hlášky, bonmoty, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o neštěstí, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o ženách, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o penězích od různých známých osobností.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, kultura, jídlo, nemoce, latina, politika, účetnictví, stavebnictví, chemie, školství, různé, materiály, nápoje, rostliny, filozofie, bankovnictví, cestování, počítače, sport, zločin a právo, příroda, nástroje, náboženství a křesťanství, fyzika atd.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Přehled přípon a koncovek souborů, volný čas, Vlajka Papuy Nové Guiney, Webové online hry zdarma, Státní vlaječky, prapory, multimédia, World countries and flags, zajímavosti, tipy, Vlajky států a zemí světa

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Informace, cestování, zábava i hry

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, symboly, rostliny, náboženství, hmyz, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, zelenina, přístroje, smajlíci a emotikony, auta, mapy, zvířata, ptáci, věda, láska, ženy a dívky, ovoce, hudba, halloween, Vánoce a Advent, sport atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Poslanci, Textařka, Upálen, Angličané, Pop, Slovenští prezidenti, Fotograf, Gymnasté, Vražedkyně, Masový vrah, Kladno, Křesťanství, Rakousko-Uhersko, Zpěvák, Renesance, Básníci, Miliardáři, Scénárista, Dabérka, Rétorika, Vůdce, Starověký Egypt, Mluvčí, Prezidenti ČR, Architekt, Obchodník, Habsburkové, Maršál, Herečka, Olympiáda, Čech, Ital, Zlatý slavík, Ekonom, Zpěvačka, Máj apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Webhry jsou rozdělené kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Farmářské hry, Oblíkačky, online html5 hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Omalovánky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry apod.

Klíčová slova: zadarmo, Přehled formátů souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, info, Životopisy osobností, Poker na internetu, zeměpis, Super online kvízy, zdroje informací, pro dospělé, Online zeměpisné testy zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Thierry Henry,

Několik fórů na závěr. Vtip Hřebík: Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Pozadí na plochu voda ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu auta
Doporučené odkazy
Vánoce a Nový rok
Naše tipy
Cayman Islands
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.