Partnerské weby, technika, zábava, informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Tapety na plochu PC - wallpapers na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC. vhodné pro smartphone, monitor, počítač, PC, displej, obrazovka počítače, tablet, phablet, mobilní telefon, mobil, notebook a pro operační systémy Windows 10, Red Hat Linux, Mac, Lubuntu, macOS, Windows 98, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Android, Apple iOS (iPhone). Wallpapery na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, flóra, stromy, nature - příroda, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, motorky, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, Formule 1, zvířata, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, fraktály, ptáci. Dostupná rozlišení jsou 1600x900, 1152x1920, 1152x768, 800x1280, 2160x3840, 1152x864, 1680x1050, 640x480, 1366x768, 1200x1920, 1024x768, 360x760, 1080x1920, 1440x960, 2560x1600, 2560x1920 atd.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francouzsky, Řetězy, Koledy, Zima, Brambořík, Osvětlení do oken, PF, Štědrý večer, Wallpaper, Květiny, Láska nebeská, Bůh, Perníčky, Německy, Adventní trhy, Jmenovka, Ohňostroj, Jezulátko, Vánoční ubrusy, Vánoční prostírání, Betlém, Papírové ozdoby, Jesličky, Stromeček, Kuba, Vykrajovátka, Omalovánky, Obrazovka, Jarmark, Vánoční stromek, Kinder apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: info, č, cestování, M, Luis Suárez, Pozadí na PC ke stažení, pro děti, Vlajky jednotlivých států USA, Filmy, filmová kamera, střih, multimédia, Stručný slovník pojmů a termínů, V, Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií mytologie, herectví, herci a herečky, politici, záliby, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, osobnosti, filozofie, umělci, národnost, zločin a právo, školství, psychologie, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, lékařství, vlastnosti, historie atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj apod.

Adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Přání, Silvestr, Obrazovka, Tablet, Lindt, Vánoční dekorace, Vánoční punč, Rumové řezy, Lego, K Vytištění, Zdraví, Kavkazská jedle, Vánoční svíčky, Keramika, Brno, Vídeň, Jingle Bells, Samolepky, Santa Claus, Francouzsky, Keramický adventní věnec, Koleda, K Vytisknutí, Papírové ozdoby, Vánoční svícen, bezlepkové cukroví, Betlém, Atmosféra, Jarmark, Sněhulák, Text apod.

Keywords:zábava, Přehled přípon a koncovek souborů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Super online kvízy, Full-HD tapety na pozadí PC, URL, Biografie slavných osobností, školství, Křesťanské omalovánky k vytištění, zdroje informací, Stručný slovník pojmů a termínů, zajímavosti

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Svatý, Podnikatel, Textařka, NHL, Královna, Trest smrti, Režisér, Rakousko-Uhersko, Zavražděn, Ministr, Producent, Vůdce, Rakušan, Druhá světová válka, Francouz, Hejtmani, Spisovatel, Ministr zahraničí, Archivář, Gymnasté, Žhavé výstřely, Američan, Fotograf, Avangard Omsk, Novinář, Hudba, Kladno, Maršál, Císař, AIDS, Prezidenti, Nežijící, Skladatel, Filozof, Zpěvačka, Obchodník apod.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, sport, halloween, auta, Vánoce a Advent, zelenina, ženy a dívky, láska, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, nápoje, ptáci, hudba, náboženství, nástroje a přístroje, muži, hmyz, stavby, smajlíci a emotikony, věda, přístroje, mapy atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Strategie, Střílečky, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Karetní, Hry na vaření a smažení, Logické, Vánoční online hry, Závodní, Velikonoční hry, Oddechové, Pro dívky, Sportovní a podobně.

Informace, technika, zábava, informace

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: odkazy, volný čas, Dopravní značení, Poker Kartenspielen, tipy, zdarma, Super online hry zdarma, Antistresové omalovánky, linky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, V, Nejlepší online hry zdarma

černý humor, fóry, vtipné texty, vtípky, ftipy, frky

Chcete se pobavit? černý humor, fóry, vtipné texty, vtípky, ftipy, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o blondýnách apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, umělci, státní správa, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, záliby, poruchy, školství, sport, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, rodinné vztahy, vlastnosti, osobnosti, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, psychologie, křesťanství atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, Vlajky států USA, Seznam státních vlajek, Countries and flags, internet, Prapory regionů a království, Prapory regionů a království, Chelsea Football Club, Full HD tapety na PC zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Databáze osobností Kdo je to?

černý humor, fóry, vtipné texty, vtípky, ftipy, frky

Chcete se pobavit? černý humor, fóry, vtipné texty, vtípky, ftipy, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o blondýnách apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, náboženství, hmyz, květiny, dopravní prostředky, stavby, Vánoce a Advent, ovoce, zelenina, hudba, nápoje, sport, muži, ptáci, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, symboly, jídlo a nápoje, mapy, přístroje, rostliny, auta atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina apod.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Strategie, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Logické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Závodní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Sportovní, Klasické, Střílečky, Oddechové a podobně.

Klíčová slova: webové stránky, Městské a obecní prapory obcí ČR, V, zadarmo, Dopravní značky, Thierry Henry, pro dospělé, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, doporučujeme, Webové online testy zdarma, Nejlepší online hry zdarma, AC Milán,

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO:

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Další odkazy:

Naše tipy
Cestovatelské stránky
Partnerské weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Tipy na zajímavé weby
Obrázky na plochu Vesmír
Doporučené odkazy
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.