Naše tipy pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové hry, Logické hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky apod.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní hry, Karetní hry, Hry pro děti, Strategie, Akční hry, Střílečky, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Závody aut, Postřehové hry, Relaxační hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Adventury a tak dále.

Internet, síť pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, sport, zločin a právo, mytologie, herectví, herci a herečky, národnost, filozofie, fikce a fantasy, záliby, poruchy, politici, školství, vlastnosti, umělci, politika, žurnalisté a novináři, osobnosti, nadpřirozené osoby, státní správa atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: info, internetové stránky, Online hry zdarma, zeměpis, Community card poker, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webovky, multimédia, Flags of the world countries, Dopravní značení, Webové html5 hry zdarma, weby, Super online kvízy

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Informace pro děti i dospělé

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Logické hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Střílečky, Animace, Akční hry, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Adventury, Závody aut a tak dále.

Keywords:Kliparty pro dokumenty, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam přípon a koncovek souborů, zábava, Topmodelky a celebrity, Přehled zkratek a akronymů, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky států USA, odkazy, školství, Stručný encyklopedický slovník

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Pensylvánie, Vermont, Severní Dakota, Colorado, Virginie, Texas, Idaho, Maine, New Jersey, Arkansas, Rhode Island, Arizona, Iowa, Florida, Nevada, Massachusetts, New York, Michigan, Wyoming, Minnesota, New Hampshire, Illinois, Mississippi, Kalifornie, Indiana, Louisiana atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Síť pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: materiály, příroda, politika, nemoce, rostliny, školství, zločin a právo, software, jídlo, internet, hardware, bankovnictví, literatura, filozofie, věda, účetnictví, chemie, český jazyk, kultura, stavebnictví, nápoje, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, nástroje atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Výroky, aforismy, motta, moudra, přísloví, úsloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Výroky, aforismy, motta, moudra, přísloví, úsloví, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Klíčová slova: Nej hry online, zdarma, Přehled zkratek a akronymů, FC Barcelona, Online hry pro děti zdarma, Hry pro nejmenší online, Světové vlajky, Vánoční obrázky na PC, F, V, linky, Světové vlajky

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Letecké simulátory, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Farmářské hry, Logické hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Barbie hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Adventury, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi apod.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Tapety na PC - wallpapers na plochu počítače

Také doporučujeme: Tapety na PC. doporučujeme pro PC, monitor, notebook, mobil, mobilní telefon, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, displej, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Slackware, Mac, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows Me, FreeBSD, Linux Mint, Windows Server 2012, Lubuntu, SUSE Linux. Wallpapers na plochu PC z kategorií hudební tapety, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, auta, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, sportovní pozadí, květiny, kytky, dopravní prostředky, zvířata, rostliny, budovy a stavby, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, noční města, wallpapery, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete z velikostí 375x667, 1280x854, 1152x1920, 1200x1920, 800x1280, 2560x2048, 1024x600, 1600x2560, 1366x1024, 854x480, 320x568, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 393x786, 2048x1536 atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Logické, Klasické, Bojové online gamesy, Závodní, Velikonoční hry, Pro dívky, Vánoční online hry, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní a podobně.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Arkansas, New Hampshire, Ohio, Iowa, New York, Washington, Connecticut, Utah, Minnesota, Louisiana, Virginie, Pensylvánie, Oregon, Florida, Massachusetts, Mississippi, Indiana, Kansas, Montana, Aljaška, Missouri, New Jersey, Michigan, Illinois, Kalifornie atd.

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Akční hry, Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdroje informací, K, Full-HD tapety na pozadí PC, F, cestování, Biografie slavných osobností, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Wallpapers na plochu počítače, doporučujeme, Vlajky spojených států amerických

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Letecké simulátory, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Farmářské hry, Logické hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Barbie hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Adventury, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi apod.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Tapety na PC - wallpapers na plochu počítače

Také doporučujeme: Tapety na PC. doporučujeme pro PC, monitor, notebook, mobil, mobilní telefon, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, displej, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Slackware, Mac, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows Me, FreeBSD, Linux Mint, Windows Server 2012, Lubuntu, SUSE Linux. Wallpapers na plochu PC z kategorií hudební tapety, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, auta, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, sportovní pozadí, květiny, kytky, dopravní prostředky, zvířata, rostliny, budovy a stavby, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, noční města, wallpapery, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete z velikostí 375x667, 1280x854, 1152x1920, 1200x1920, 800x1280, 2560x2048, 1024x600, 1600x2560, 1366x1024, 854x480, 320x568, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 393x786, 2048x1536 atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Wallpapers na plochu počítače - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. lze použít v smartphone, monitor, notebook, mobil, phablet, PC, tablet, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Chrome OS, Windows Me, Windows XP, Windows NT, macOS, OSX, Red Hat Linux, Android, Slackware, Mac. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, motorky, hmyz a pavouci, nature - příroda, květiny, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, free wallpapers, fantasy, zvířata, fraktály. Vyberte si rozměr z 1366x768, 1080x1920, 360x640, 2560x1920, 1024x600, 375x812, 360x720, 1280x960, 640x480, 2048x1080, 1152x864, 1280x1024, 1800x1440, 1440x960, 3200x1800, 1280x720 atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Webové html5 hry zdarma, zadarmo, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Seznam vlajek amerických států, Omalovánka kraslice k vybarvení, Tapety na PC, Online životopisy, biografie, F, webové stránky, tipy, URL, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Špindíra: Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Další odkazy:

Naše tipy
Státní vlajky zemí
Tipy na zajímavé weby
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Doporučené odkazy
Romantické zamilované sms vzkazy
Partnerské weby
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.