Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, politické strany a hnutí, země EU, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, obecné zkratky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, firmy a společnosti apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, ovoce, hmyz, Vánoce a Advent, halloween, stavby, přístroje, smajlíci a emotikony, věda, sport, dopravní prostředky, květiny, osobnosti a lidé, ptáci, auta, jídlo a nápoje, náboženství, rostliny, nápoje, nástroje a přístroje, mapy, muži atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Náš tip, volný čas a zábava

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Dopravní značky, Stručný slovník pojmů a termínů, webové stránky, Onlinovky - online hry, V, počítače, Super free web games zdarma, Vlajka Bruneie, Počítačové tapety pro Windows, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zadarmo, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Internet, síť, volný čas a zábava

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Tapety na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro notebook, PC, phablet, smartphone, počítač, monitor, obrazovka počítače, tablet, displej, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy OSX, Windows XP, Mac, Chrome OS, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Android, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows 2000. Obrázky na plochu počítače z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, Formule 1, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, květiny, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, zvířata, tenisté a tenistky, nature - příroda, vesmír, kosmos, free wallpapers, ptáci, motorky. Zvolit si můžete rozměry 1440x900, 1280x720, 375x667, 1366x768, 4800x1200, 1600x900, 2048x1536, 1280x800, 1280x768, 1920x1440, 1440x960, 360x640, 2560x1920, 768x1024, 1080x1800, 1280x1024 atd.

Keywords:Webové html5 hry zdarma, zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, info, Recepty na vánoční cukroví a další pokrmy, cestování, V, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Turkey, pro děti, A, Super online kvízy

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Počítačové tapety pro Windows - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. lze použít v smartphone, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, PC, mobil, ultrabook, počítač, tablet, monitor, notebook a pro operační systémy Chrome OS, Windows 95, Linux Mint, Windows 98, FreeBSD, SUSE Linux, Windows Me, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 7. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, hudební tapety, letadla, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, dopravní prostředky, wallpapery, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, příroda, krajina, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, noční města, adventní a vánoční tapety, auta, budovy a stavby. Dostupná rozlišení jsou Full HD 1080x1920, 640x480, 2560x1440, 360x760, 412x846, 1920x1280, 320x568, 2160x3840, 2048x1536, 750x1334, 1600x1200, 375x812, 1536x864, 2560x2048, 854x480, 1920x1200 atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Výroky, bonmoty, hlášky, rčení, aforismy, myšlenky, úsloví

Citáty slavných, Výroky, bonmoty, hlášky, rčení, aforismy, myšlenky, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o smrti od různých známých osobností.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, tipy, Online omalovánky Sport pro děti, Tapety na plochu počítače, humor, Životopisy slavných osobností, Pozadí se zvířátky na PC, URL, zábava, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vánoční magazín

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, herci a herečky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Mluvčí, Trest smrti, Prezidenti ČR, Trenérka, Podnikatelé, Husité, Zpěvák, Angličané, Renesance, Washington Capitals, Gymnasté, Herec, Američan, Philadelphia Flyers, Egypt, Čech, Ministr zahraničí, Rakušan, Slováci, Nežijící, Rakousko-Uhersko, Teolog, Kancléř, Žijící, Ministři, Diplomat, Čeští králové, Producent, Český slavík, Atentát, Státník, KHL, Architekt, Novinář, Hudebnice, Archivář apod.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Pro dívky, Karetní, Velikonoční hry, Sportovní, Závodní, Logické, Strategie, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Klasické a podobně.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj apod.

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Seznam přípon a koncovek souborů, multimédia, Státní vlajky, Přehled státních vlajek států světa, internet, Dopravní značky, Vše pro zvířecí miláčky, H, weby, internetové stránky

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, herci a herečky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Mluvčí, Trest smrti, Prezidenti ČR, Trenérka, Podnikatelé, Husité, Zpěvák, Angličané, Renesance, Washington Capitals, Gymnasté, Herec, Američan, Philadelphia Flyers, Egypt, Čech, Ministr zahraničí, Rakušan, Slováci, Nežijící, Rakousko-Uhersko, Teolog, Kancléř, Žijící, Ministři, Diplomat, Čeští králové, Producent, Český slavík, Atentát, Státník, KHL, Architekt, Novinář, Hudebnice, Archivář apod.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Pro dívky, Karetní, Velikonoční hry, Sportovní, Závodní, Logické, Strategie, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Klasické a podobně.

Informace, volný čas a zábava

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak importovat, kterak editovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak otevřít, jak převést, jak spustit, čím zobrazit, jak exportovat, v čem upravit soubory těchto typů: systémové soubory, video soubory, dokumenty, koncovky souborů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, šablony dokumentů, internet a web, komprimace dat apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Obrázky na PC ke stažení - full HD wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. lze použít v mobilní telefon, tablet, displej, ultrabook, smartphone, notebook, obrazovka počítače, počítač, mobil, monitor, PC a pro operační systémy Windows 95, Java ME, macOS, Windows 10 Mobile, Windows XP, SUSE Linux, Chrome OS, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows 7, BlackBerry OS. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, wallpapery, noční města, voda a bubliny, květiny, kytky, letadla, rostliny, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, dopravní prostředky, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupná rozlišení jsou hi res 2560x1920, 360x720, 360x760, 2560x1440, 1366x1024, 1152x1920, 320x568, 800x1280, 1280x800, 640x480, 1280x768, 2048x1080, 1280x854, 1280x960, 768x1024, 1080x1800 atd.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, kuriozity, Členské země americké federace, Seznam vlajek měst České republiky, hyperlinky, Bývalá vlajka Československa, webovky, Online web Hry zdarma bez registrace, Online testy a kvízy zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, pro dospělé, A, Real Madrid CF,

Několik fórů na závěr. Vtip Husákův mistrovský kousek: Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Doporučené odkazy
Topmodelky a celebrity
Zajímavé internetové odkazy
Bayern Munich
Naše tipy
Vlajky států střední Asie
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.